Vylepšete si pražský byt, díky římským roletám

římské rolety

Staré pražské byty ve starých pražských čtvrtích vybízí ke vzpomínkám na minulost. Interiéry těchto bytů jsou většinou nezapomenutelné. Interiéroví designéři se většinou uchylují k zajímavému kompromisu. Snaží se vytvořit moderní interiér zahalený venkovní minulostí. Historii bytu uchovají tak, že odkryjí staré podlahy a vyleští je. Přebrousí staré dřevěné dveře a obnoví jejich zašlou slávu. Interiér zařídí podle nejnovějších trendů a doplňky zvolí tak, aby tyto dva protipóly spojili. Jednou z těchto možností může být využití římských rolet. Ty v sobě ukrývají moderní materiály a luxusní vzhled starých pražských bytů.

Interiérové stínění dodá bytu kouzlo

Přestože by se mohlo zdát, že rolety jsou až na posledním místě při zařizování nového interiéru, opak je pravdou. Když vejdete do bytu, většinou se hned po nábytku podíváte na okno, a tím i na stínění. Pražské domy si zaslouží víc, než jen žaluzie, nebo běžné látkové rolety. Pokud skutečně přestavujete komplet celý interiér a snažíte se podtrhnout ten boj mezi novým a starým, římské rolety jsou přesně to, co potřebujete. Nabízí kombinací obou. Materiál a barvy jsou velice moderní a ovládání lze nastavit od manuálního až po automatické. Elegantní řasení, které nabízí pouze římské rolety, vytváří dojem luxusu a připomínají tak staré francouzské interiéry. A to je to, co přesně potřebujete.

Logické důvody, proč zvolit římské rolety

Unikátní design rolet samozřejmě není jediný, který hlasuje pro ně. Římské rolety jsou skutečně velice moderní záležitostí. Technologie jejich výroby je natolik propracovaná, že se nemusíte obávat jejich pokrčení. Při výrobě jsou přesně překládány a vyhlazeny natolik, že není možné, aby se pokrčily, tak, jak to známe například u běžných závěsů. Co se týče funkčnosti, jedná se o elegantní verzi žaluzií. Mohou vytvářet polostín, či celé stínění, které se odvíjí od matnosti látky. Možnost vysouvání rolet vytváří stejnou funkčnost jako u žaluzií.

About

Posted on 1.8.2014, 8:04 By
Categories: Praktické