V Praze vzniká stále více nových developerských projektů!

Zájemců o moderní bydlení v našem hlavním městě je stále více. Se stoupající poptávkou musí být logicky i větší nabídka. A právě pražské developerské společnosti na zvýšenou poptávku po moderním bydlení velmi pružně reagují. V současnosti můžeme na pražském území najít hned několik nově dokončených developerských projektů od různých společností. I nabídka je tedy velmi obsáhlá a různorodá. Vybrat si dokáže každý.

Hlavní nabídku tvoří byty

Největší část nově postavených nemovitostí v Praze tvoří novostavby bytových domů. Nové byty Praha jsou také nejžádanějším zbožím. Některé projekty jsou již dokončené a připravené k ubytování. Jiné jsou teprve ve fázi výstavby, ale už nyní je možné si pořídit jednotlivé bytové jednotky. Nákup bytu s předstihem má i své výhody. Ve většině projektů, které jsou nyní ve fázi výstavby, si zákazník může sám upravovat vybavení bytu i dispozice. U dokončených projektů se o úpravy musí postarat zájemce sám. Na nákup nových bytů je pravý čas právě nyní. Odborníci se shodují na tom, že ceny bytů půjdou brzy vzhůru. Více o tomto tématu čtěte ZDE.

euryinprague.cz_finep_cz_01

Na své si přijdou i zájemci o rodinné domy i podnikatelé

Některé projekty novostaveb v Praze jsou tvořeny jen jedním bytovým domem. Jiné projekty, zejména od opravdu stabilních a zkušených developerských společností, tvoří celé komplexy staveb. Takové komplexy dokáží dávat městské čtvrti zcela nový vzhled. V těchto komplexech jsou převážně byty na prodej Praha, ale nechybí ani komerční prostory k zakoupení nebo k pronájmu. Na své si přijdou tedy i podnikatelé v Praze. Zklamaní nemusí být ani zájemci o nové rodinné domy. I ty vznikají stále častěji, a to nejen v okrajových částech Prahy, ale i v jejím centru.

euryinprague.cz_finep_cz_02

Jaké lokality jsou nejžádanější?

Nové byty vznikají ve všech pražských městských částech. Developeři se vždy snaží o to, aby v dané lokalitě byly veškeré prvky občanské vybavenosti, dobrá dostupnost do centra ale i z Prahy. Některé lokality jsou ale stále u rezidentů vyhledávanější. Velmi žádané jsou například byty Praha 5 nebo Praha 8. I developeři jsou si této skutečnosti samozřejmě velmi dobře vědomi a tak se snaží o výstavbu právě v těchto městských částech.

About

Posted on 28.12.2015, 10:54 By
Categories: Reality