Developerský projekt NA VACKOVĚ si zaslouží obdiv!

Asi vás nepřekvapí, že v Praze každý rok vznikne hned několik developerských projektů. Mělo by vás ale zajímat, že se najdou takové, které nad ostatními vyniknou v mnoha ohledech. Jedním z výjimečných je právě projekt NA VACKOVĚ, který bude poměrně brzy dokončen. Co na jeho koncepci říkáte?

NA VACKOVĚ nabídne dostupný luxus v centru Prahy

Projekt NA VACKOVĚ je v první řadě výjimečný lokalitou. Vzniká v samém srdci Prahy – na Žižkově. Staví se v prestižní lokalitě – v blízkosti ulice Olgy Havlové. Postaveny budou celkem 3 budovy s maximálně 5 patry, které dohromady nabídnou 202 bytů.

Vznikne:

  • 85 studií s velikosti 1+kk
  • 26 bytů o dispozicích 2+kk
  • 81 bytů 3+kk, které jsou ideální pro spokojené rodinné bydlení na Žižkově
  • 10 prostorných bytů 4+kk

euryiprague.cz_navackove_cz_01

TIP: Pokud nehledáte bydlení, mohli byste uvažovat o koupi bytu NA VACKOVĚ jako o investici do budoucna. Zejména o malé byty v blízkosti centra Prahy je velký zájem a stejná situace se dá předpokládat i do budoucna.

Všechny moderní byty na Praze 3 budou mít i dostatečně velký venkovní prostor. Budou vybaveny balkony, terasami a ty v přízemí budou mít i minizahrádky.

euryiprague.cz_navackove_cz_02

Jen kousek do přírody i rušného centra

Jen kousek od domů leží 2 nádherné parky – Židovské pece a Balkán. Oba nabízí klid přírody i bohaté možnosti sportovního vyžití. Kousek je to současně i do centra města k obchodům i k lékaři. Okolí nabízí i bohaté možnosti kulturního vyžití.

Byty už jsou v prodeji

Projekt realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. Dostavěno by mělo být ve druhém čtvrtletí roku 2016 a byty budou připraveny k nastěhování již na konci února 2017. Pokud chcete, aby se jeden z bytů NA VACKOVĚ stal vaším domovem, příliš dlouho s rozhodnutím nečekejte. Začněte se zajímat o možnosti hypotéky a rezervujte byt s předstihem. Zajímavý článek o tom, na co si dát při vyřizování hypotéky pozor, najdete zde.

About

Posted on 5.10.2015, 21:00 By
Categories: Reality