Bydlení v Praze je lákavé. Čerpejte z výhod městského života i vy

Bydlení v Praze má mnoho nesporných výhod. Mezi ty nejviditelnější patří bezpochyby dostupnost veškerých služeb, možnosti kvalitního kulturního vyžití a v neposlední řadě také dostatek pracovních míst s vyššími příjmy než kdekoliv jinde v republice. Toto vše láká do Prahy stále více lidí, a tak rovněž vznikají nové rezidenční objekty, které nabízejí byty k prodeji.

Kultura, sport a hlavní město jako na dlani

Bydlení v bytě přímo v Praze má pozitiva, která si cení řada lidí. Je to třeba možnost obejít se bez nutnosti používání automobilu, jelikož většinu dopravy zvládnete metrem nebo jinými prostředky kvalitní MHD, která jezdí v krátkých intervalech. Tyto i další vymoženosti vám nabídne rovněž bydlení v Praze na Žižkově, kde si užijete samozřejmě již zmiňované kultury, jako jsou restaurace, nákupy nebo kino přímo v dosahu pětice rezidenčních objektů s 342 byty.

euryiprague.cz_navackove_cz_01

Využít můžete ale také bohatých možností pro aktivní životní styl. Cyklisty musí oslovit cyklostezka, která protíná vrch Vítkov, případně lze využít park na Balkáně, který je vhodný rovněž pro běžce.

Klidné místo k životu

Není to ale pouze o sportovních aktivitách, nebo o tom, co nabízejí kulturní možnosti hlavního města. Nově vznikající lokalita Na Vackově je lákadlem také jako klidné místo k životu. Tomu dopomáhá také skutečnost, že byty na prodej v Praze 3 jsou architektonicky a dispozičně řešeny tak, že poskytují dostatek klidu a soukromí. Zásluhu na tom má jak členitá architektura, tak provedení balkonů a lodžií.

euryiprague.cz_navackove_cz_02

Pokud jde o vnitřní dispozice bytů, tak na výběr je od 1+kk po 5+kk, takže se jedná o ubytování vhodné jak pro jednotlivce, tak rodiny s dětmi. V případě zájmu můžete využit:

  • Rezervace bytu
  • Zvýhodněného financování

V případě pražských bytů, které jsou navíc moderní a v atraktivní lokalitě, platí, že poptávka po nich je vysoká a nabídka omezená. Není právě u vás čas na změnu bydliště a zahájení nové životní etapy v novém bytě?

About

Posted on 26.9.2019, 12:43 By
Categories: Nezařazené